&Follow SJoin OnSugar
Bardzo subiektywne komentarze na temat mody, stylu i trendów

|

Trend na czerwonym dywanie - jasne, zabudowane sukienki

Tue, 05/03/2011 - 2:40PM by komentatorka mody 0 Comments -

Rzadko się zdarza, żeby trzy gwiazdy największego formatu pojawiły się na jednej imprezie w prawie identycznych sukienkach. Tym razem jednak Gwyneth Paltrow, Sarah Jessica Parker i Renee Zellweger zdecydowały się na ten sam fason - długie suknie do ziemi, z długimi rękawami i z bardzo małym dekoltem. Normalnie ten typ kreacji zawsze kończy się porażką na czerwonym dywanie - gwiazdy wyglądają w nich grubo, a ich biusty bezkształtnie. Tym razem jednak wszystkie trzy panie wybrnęły z tego obronną ręką. Gwyneth Paltrow wybrała kreację najpopularniejszej projektantki wieczoru - Stelli McCartney. Aktorka na gali MET wyglądały zjawiskowo i bardzo zgrabnie, jednak mam wrażenie jakbym już widziała ją w podobnej sukience. Gwyneth często stawia na ten kolor i tą długość, więc tym razem miałam poczucie deja vu.
Z całej trójki Sarah Jessica Parker wyglądała według mnie najlepiej. Co ciekawe, aktorka była jedną z naprawdę niewielu gwiazd, które założyły stroje projektu Alexandra McQueena. Normalnie byłabym zawiedziona, że na gali poświęconej twórczości projektanta, nikt nie założył jego kreacji. Jednak w przypadku McQueena, uważam że Kate Middleton uhonorowała go w wystarczającym stopniu. Jej suknia ślubna była większym hołdem niż kreacje wszystkich gwiazd i gwiazdek na całym świecie. Wracając do Sarah - może to niemiłe z mojej strony, ale zastanawiam się czy wybór fasonu nie był spowodowany chęcią zakrycia niezbyt pięknego ciała. Jej ramiona na zeszłorocznej gali wywołały masę komentarzy, więc być może aktorka chciała tego uniknąć.

Renee Zellweger po krótkim romansie z Tommy Hilfigerem powróciła do swojego stałego związku z Caroliną Herrera. Aktorka wyglądała przepięknie w jasnej zdobionej sukience odsłaniającej plecy. W przeciwieństwie do Gwyneth, która często wybiera fasony z małym dekoltem, w przypadku Renee była to niespodzianka. Gwiazda najczęściej wybiera fasony,które więcej odsłaniają.If you are already an OnSugar member, or would like to receive email alerts as new comments are made, please login or register for OnSugar.
The content of this field is kept private and will not be shown publicly.